Nasze spadochrony logo

Blog

Wiadomości, informacje, ciekawostki

california-parachutists-skydivers-flares-70361

Czy znasz wszystkie rodzaje skoków spadochronowych?

03 lipca 2018

Skoki spadochronowe to jedno z najbardziej niesamowitych i niemożliwych do opisania doświadczeń, jakie można przeżyć. Wiele zmieniło się od czasu wynalezienia pierwszego spadochronu - dzisiejsze spadochroniarstwo ewoluowało, a zaawansowane technologie umożliwiają nie tylko bezpieczniejsze, ale i prostsze skoki spadochronowe. Pojawiło się również wiele różnych odmian

pexels-photo-434393

Skoki spadochronowe: 3 rzeczy o których wiedzieć przed pierwszym skokiem.

26 czerwca 2018

Większość osób, które decyduje się na skok spadochronowy „bije się z myślami” o skoku na długo przed wykonaniem telefonu do nas. Niektórym, dojrzewanie do tej decyzji zajmuje lata, podczas gdy innym zaledwie tygodnie, dni a nawet godziny. Pierwszy skok związany jest zawsze z tyloma emocjami,

pexels-photo-739657

Jak się ubrać na Twój skok tandemowy?

26 czerwca 2018

Czasami zdarza się, że osoby zapisujące się na swój pierwszy skok spadochronowy nie wiedzą co na siebie założyć. Skoki spadochronowe to sport ekstremalny i z pewnością nie każdego rodzaju ubranie sprawdzi się w trakcie lotu. Oto kilka porad dotyczących tego, jak powinieneś się ubrać na

skoki spadochronowe dla dwojga

Skoki spadochronowe dla par: co warto wiedzieć?

30 maja 2018

Czy pary mogą skakać razem? Tak — licencjonowani skoczkowie robią to cały czas! Tak naprawdę, skoki spadochronowe dla dwojga są dość popularne na świcie, ponieważ miłość i wspólne poszukiwanie nowych i ekscytujących doświadczeń idą ze sobą w parze. (więcej…)

tandem-skydivers-skydivers-teamwork-cooperation-39608

Korzyści zdrowotne jakie oferuje skok tandemowy!

18 maja 2018

Wszyscy wiemy, że wyskoczenie z samolotu lecącego 4,000 metrów nad ziemią jest ekscytującym doświadczeniem i świetną zabawą, ale rozrywka, to nie jedyna korzyść, jaką oferują skoki spadochronowe! Tak intensywne doświadczenie dla Twojego organizmu, ma również liczne korzyści zdrowotne! (więcej…)

photo-1514586358658-0de730e28cd2

Kilka mało znanych faktów o skokach spadochronowych

18 maja 2018

Uwielbiamy wszelkie rzeczy związane ze skokami spadochronowymi, dlatego pomyśleliśmy, że fajnie byłoby podzielić się z wami kilkoma ciekawymi statystykami, ciekawostkami i faktami na temat sportu, który kochamy. Oto kilka ciekawych faktów na temat skoków spadochronowych, o których warto wiedzieć: (więcej…)

rio-de-janeiro-olympics-2016-niteroi-brazil-161148

Rekordy świata w skokach spadochronowych

18 maja 2018

Ustanowienie rekordu świata w skoku spadochronowym zawsze stanowi poważne wyzwanie. Dla większości osób skok spadochronowy w tandemie pod czujnym okiem doświadczonego instruktora to szczyt odwagi, na jaki mogą się zdobyć, na co więc rzucają się śmiałkowie, którzy chcą zostać rekordzistami? (więcej…)

skydiving-2

4 Korzyści jakie oferuje skok tandemowy

25 kwietnia 2018

Wszyscy wiemy, że wyskoczenie z samolotu lecącego 4,000 metrów nad ziemią jest ekscytującym doświadczeniem i świetną zabawą, ale rozrywka, to nie jedyna korzyść, jaką oferują skoki spadochronowe! Tak intensywne doświadczenie dla Twojego organizmu, ma również inne plusy, z których możesz nie zdawać sobie sprawy! (więcej…)

samolot